O nás

Syntec SK s.r.o. - Nízkoenergetické montované drevodomy

 

Naša spoločnosť sa venuje výstavbe montovaných nízkoenergetických drevodomov už desiaty rok avšak skúsenosti a know how čerpáme z vyše 25 ročných zahraničných skúseností.

 

Do roku 2012 sme realizovali len výstavbu domov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka kde cena výstavby pri stavbe na kľúč bez základovej dosky je cca 600,-€ za m2 zastavanej plochy v štandardnom prevedení. Štandardným prevedením domu sa rozumie použitie materiálov certifikovaných zdraviu nezávadných od renomovaných slovenských ako aj zahraničných výrobcov vyššej triedy. 

 

Od roku 2012 sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku aj o tz. typové domy radu Domissimo za veľmi priaznivú cenu už od 523,-€ za m2 s DPH v nízkoenergetickom prevedení domu na kľúč. Rozdiel medzi individuálnym projektom a typovým domom je okrem výrazne zaujímavejšej ceny výstavby aj v tom, že pôdorys domu je vopred daný a sú obmedzené možnosti zmeny dispozičného riešenia a výberu použitých materiálov pričom však zákazník má vždy možnosť výberu min. z 5 druhov farieb napr. obkladov, dlažieb, plávajúcich podláh, atd.

 

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme kompletnú dodávku domu vrátane projektovej dokumentácie, vybavenia stavebného povolenia, pomoci pri vybavovaní hypotekárneho úveru, vyhotovenia základovej dosky, a samotnú výstavbu domu podľa Vašich požiadaviek. Výstavbu rodinných domov realizujeme na celom území západného Slovenska.

 

Na prípadné Vaše otázky radi odpovieme aj pri osobnom stretnutí v našej kancelárii, kde je k dispozícií aj vzorkovňa materiálov.

 

Aby sme sa Vám vedeli plnohodnotne venovať Vaše stretnutie si prosím dohodnite vopred telefonicky .

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami,

 

S úctou konateľ spoločnosti

Anikó Slovák Kosztolányiová, tel: 0907 737 039

HORE

Syntec SK s.r.o.

Piaristická č. 2

949 01 Nitra

tel: 0907 737 039

e-mail: info@syntec.sk

 

 

POZRITE SI :

***************

 odkaz

NAPÍSALI O NÁS:

článok v časopise spoločnosti KNAUF

 

INTERIÉR

DOMISSIMO 268

 

Syntec SK s.r.o. na CETV

Vysielali o nás na CETV

_______________

 PRIDAJTE SA K NÁM

Facebook

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info